S přihlašováním se to má takto: Na první běh jsme si vybírali testovací hráče sami. Druhý běh byl spojen s předchozí měsíční internetovou hrou. Výherci si pak mohli zahrát hru samotnou. No a teď jsme u třetího běhu, kde jsme se rozhodli, že se otevřeme ještě víc a tak jsou tu přihlášky zcela veřejné.

Protože máme místo jen pro dva hráče, což tak nějak není mnoho, tak jsme dlouho dumali, jak rozumně vybrat. Různé variace na dotazníčky jsme zavrhli, protože by nám sice umožnily vyloučit hráče, kteří se nám určitě nehodí, ale těžko bychom ze zbytku vybírali ty nejvhodnější. Výsledek je následující:

Hlaste se rovnou coby dvojčlenný tým s rozdělením rolí (chceme vědět, kdo by hrál hackera v lodi a kdo by byl runner, který se bude celou noc pohybovat po městě). Napište nám motivační e-mail, kde relativně krátce shrňte, proč byste tuhle hru chtěli hrát a co od ní očekáváte.

1. srpna všem odepíšeme a vybereme účastníky tohoto běhu. Na stejný mail můžete zasílat i libovolné dotazy, případně se s námi sejít někde v Brně.

A teď už zbývá to poslední: permonik@m6.cz a připravit se na jízdu.